Porovnat (0)

Blog


Letní
Tipy na dovolenou

Tipy na výlety


Hledáte místo, kam si můžete vyrazit na výlet? Máte pocit, že místa, která milujete, jste už navštívili snad tisíckrát? Chcete navštívit něco nového? My vám nyní přinášíme pár tipů, kam se můžete zajet odreagovat. Vezměte svou rodinu, přítele či kamarádku a udělejte si hezký den!

 

Stezka korunami stromů v Krkonoších

Vychutnejte si zdejší krásu Krkonoš zcela odlišným způsobem. S poznáním krásy Jánských Lázní můžete vidět lesy od samotných kořenů až po koruny stromů. Při této příležitosti můžete zahlédnout spoustu rostlin i živočichů, které najdete jen tady.

Celková trasa, která je tvořena nádherným lesem je dlouhá 1 511 m. S nádherným výhledem ve výšce 45 metrů nad zemí budete okolím naprosto uchváceni nejen vy, ale i vaše děti. Pokud budete chtít, stezka nabízí pro zpáteční cestu možnost sjezd skluzavkou.

Stezka je plná překvapení, ale i poučení.Stezka korunami stromů

 

Obora Holedná v Brně

Hledáte zábavu pro vás a vaše děti či třeba příležitost, co dělat ve volném čase s vašimi kamarády? Máme pro vás skvělý tip! S tímto výletem zaručeně nešlápnete vedle. Vydejte se do části Brno - Žebětín, kde se nachází mini Zoo - Obora Holedná, kterou mají rádi jak dospělí, tak i děti.

Jedná se o velmi krásnou procházku lesem, kde můžete potkat volně pohybující se daňky, jeleny či muflony, dále je k vidění malá obora s divokými prasátky, krásná lesní zákoutí a jezírka.

Obora Holedná

 

Ledovcová jezera na Šumavě

Tyto krásná jezera byla vytvořena opravdu matkou přírodou. Vznikla silou svahových ledovců, která způsobila zahloubení, vyklizení a zahrazení současných jezerních pánví. Důkazem obrovské síly ledovců jsou karové stěny, které mají neuvěřitelnou výšku 300 m. Jezerní pánve jsou po oteplení naplněné vodou - a tak tedy vznikla Šumavská jezera.

  • Černé jezero
  • Čertovo jezero
  • Prášilské jezero
  • Roklanské jezero
  • Plešné jezero
  • Velké javorské jezero
  • Malé javorské jezero
  • Stará jímka
  • Jezero Laka

Ledovcová jezera Šumava

 

Film Legends Museum v Praze a Poděbradech

Toužíte po tom, stát tváří v tvář vaší oblíbené filmové postavě? Ve filmovém muzeu, kde se nachází více než 1 300 exponátů se vám tento sen může splnit. Sochy filmových hrdinů, repliky, figurky a mnoho dalšího! To vše na vás čeká jak v Praze, tak i v Poděbradech.

Naprostý ráj pro všechny milovníky filmů Marvel, DC, Harryho Pottera, Frozen, Men in Black, Indiana Jones, Avatara, Star Wars a mnoho dalších si přijdou opravdu na své. Odcházet budete plní zážitků a krásných dojmů.

Především o víkendech se zde můžete těšit na program, který je v doprovodu živých filmových postav.

Nezapomeňte si na výlet přibrat foťák!

Film Legends Muzeum

 

Lanové centrum v Teplicích

Máte rádi zábavu a dobrodružství v jednom? V tom případě máme pro vás opravdovou výzvu. Vyzkoušejte nové lanové centrum, které je postavené na střeše supermarketu Kauflandu.

Lanová dráha je postavena jak pro menší děti, tak i pro větší či dospělé (150 cm). Mezitím, co si bude vaše dítě užívat zábavy, vy si můžete sednout k slunečníkům, dát si nějaké občerstvení a pozorovat je.

Lanový park Teplice

 

Státní zámek Červená Lhota

Červená Lhota se může pyšnit tím, že se řadí k nejkrásnějším „pohádkovým” zámkům v České republice. Renesanční zámek vyrůstá na skalnatém ostrově s přístupovou cestou, která je jedinou možností pro vstup.

Kromě prohlídky interiéru samotného zámku, si můžete užít projížďku na lodičkách přes nádherný zámecký rybník. Pokud se budete chtít vydat po svých, kolem rybníka si můžete udělat romantickou procházku.

Na zámku se natáčelo spoustu pohádek, ale také se zde často konají krásné svatby. Zámek Červená LhotaMohlo by se Vám hodit


Adresa prodejny

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Jak se k nám dostanete
Zobrazit na mapě

info@actisport.cz
Otevírací doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
sozavřeno
 
+420 731 431 912
+420 548 522 422