Porovnat (0)

Blog


Zimní
Trendy
Recenze

Zima 2017/18 v nabídce rakouského Fischeru


Tradiční výrobce našeho jižního souseda označuje již dlouhou dobu TOP produkty své závodní řady – RC4. Po loňském velkém úspěchu modelů RC4 The Curv, byla tato řada letos rozšířena. Vedle již známých The Curv CB, The Curv DTX a The Curv Ti přibyly The Curv GT a dámské provedení My Curv. The Curv GT je nový nejvýkonnější model širší stabilní lyže do všech podmínek s DNN ze závodního oddělení, navíc se skvělým designem. My Curv jsou také lyže s novou konstrukcí The Curv určené pro ambiciózní lyžařky. Celou řada The Curv ocení jezdci s dobrou technikou jízdy, kteří umějí vyjet oblouk po hraně a mají rádi vyšší až vysokou jízdní rychlost.

 

Modely RC4 WC RC, RC4 WC SC, RC4 Speed, celá řada Progressor (F16F18, F19) a řada Pro MTN (74 PT, 77 TPR, 80 TPR, 80 TI, 80 TI White, 86 TI, 95 TI) vychází ze zavedených a oblíbených produktů minulých sezón, samozřejmě s vylepšenými technologiemi a s novým designem.

Dámská kolekce je letos velmi vzhledově vyvedená a rozlišuje modely pro vyznavačky jízdy na upravených sjezdovkách (označené My Turn) a lyže kolekce All Mountain s označením My MTN.

 

V nabídce lyžařských bot letos Fischer výrazně změnil koncepci. Velmi intenzivně zapracoval na komfortu vnitřních bot. Pro nás prodejce, kteří tvarují skelety bot Fischer, dle individuálních potřeb zákazníka, ve Vacuum Fit stanici, je výborná zpráva, že rakouský výrobce rozšířil tuto možnost na téměř celou kolekci bot 17/18. Boty s označením Vacuum (Powered by Vacuum) lze tvarovat ve spodní části na nejvíce problematických místech nohou. Vacuum Full Fit je označení bot, kde lze tvarovat celý skelet. Tato možnost výrazně zvýší komfort i pro jezdce s požadavkem na vysokou flexní tuhost bot.

Celá sjezdová kolekce Fischer působí velmi uceleným dojmem, zahrnuje celou řadu technických novinek a je perfektně vzhledově vyvážená – prostě bomba.

VIDEO: Sjezdové boty Fischer The CURV

V běžeckém lyžování Fischer dlouhodobě drží post světové jedničky ve svém oboru. I přes tento fakt přišel na příští sezonu s výraznou novinkou. Ve spolupráci s Rossignolem vyvinul nový typ běžeckého vázání s označením TURNAMIC. Podrážka vázání je určena pro boty systému NNN a velkou výhodou tohoto vázání je možnost montáže a flexibilního posunu po podložce lyže bez nářadí. Toto nastavení (speciálně u klasické techniky) je důležité jak v závodním sektoru, tak u hobby jezdců. Posunem vpřed získává lyžař vyšší stabilitu zejména při stoupání, posun vzad zase zlepšuje skluz lyží. Na základě vývoje nového vázání, které je kompatibilní s podložkou v konstrukci lyží, bude výrazná část kolekce prodávána pouze v setech (lyže + vázání).

VIDEO: Technologie TURNAMIC

 

Všechny výrobky (v sjezdovém i běžecké sektoru) jsou samozřejmě sladěny jak barevně, tak technologicky s celou řadou holí, brýlí, helem oblečení a doplňků, aby si každý uživatel mohl dopřát tuto značku v plném rozsahu.Adresa prodejny

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Jak se k nám dostanete
Zobrazit na mapě

info@actisport.cz
Otevírací doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
sozavřeno
 
+420 731 431 912
+420 548 522 422