Porovnat (0)
Zpět na výpis Produktů /

Fischer Race Pro Classic IFP


Vyprodáno

Tak tohle vám bohužel uteklo...

Neváhejte a prozkoumejte podobné zboží.
NNN Fischer
Ověřit dostupnost


VÁZÁNÍ SE V SEZONĚ 20/21 PRODÁVÁ UŽ POUZE V SETU PŘI KOUPI BĚŽEK!

Závodní vázání na běžky Race Pro Classic IFP od značky Fischer je určeno na klasiku. Lze ho nasadit pouze na integrovanou desku lyží IFP. K montáži a nastavení tohoto vázání nepotřebujete žádný speciální nástroj.

Díky mechanismu Step-in, který umožňuje nejjednodušší aretaci vázání, nebudete mít s nazouváním a vyzouváním žádný problém. Dobře slyšitelné kliknutí oznamuje bezpečné uzamknutí vázání. Turn Lock spolehlivě zajistí, aby vázání drželo i během jízdy. Technologie Flowflex zajišťuje dvojitou bezpečnost i možnost upevnit vázání na jednom místě. Zbytek základny je volné, takže není narušen výkonnostní potenciál lyže. 

Vázání lze i posunovat - předsunuté vázání přináší více stability, posunuté dozadu znatelně vylepšuje skluzné vlastnosti. Dvojitě zajištěný uzávěr pro jednoduché a bezpečné zajištění a přenastavení vázání na IFP (Integrated Fixation Plate). Nastavitelný patní díl se snadno posouvá po kolejnici a jde nastavit na potřebnou délku boty. Při přenastavování pozice se patka pohybuje automaticky bez dalšího nutného přizpůsobování.

Je kompatibilní s obuví, která má systémy: NNN, Prolink a Turnamic.


Technické parametry

Upínání Auto
Typ podrážky boty NNN/Prolink
Barva Černá
Typ vázání NNN / Prolink

Tabulky velikostí Fischer Race Pro Classic IFP

Jak správně vybrat

Existují dva systémy vázání, a to SNS a NNN. Tyto se od sebe liší způsobem uchycení boty ve vázání, souběžně s drážkováním v podrážce boty. Oba systémy jsou rovnocenné při úspěších ve světových soutěžích, takže preference jednoho na úkor zbylého je zbytečná.

U systému NNN (Fischer, Alpina, Rossignol, Madhsus a další) je ještě rozlišení ve verzi, kdy je nutno vrtat vázání do lyže, a možností tzv. NIS provedení, kdy je podložka pro vázání z výroby již v konstrukci lyže a vázání se na ni pouze nasouvá.

Také systém SNS (Salomon, Atomic, Botas, Hartjes atd.) pracuje s dvojím provedením. S jednohrazdovým Profilem a dvouhrazdovým Pilotem. Také lišta, která zapadá do podrážky boty, se u obou systémů liší.Ověřit dostupnost
 


Adresa prodejny

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Jak se k nám dostanete
Zobrazit na mapě

info@actisport.cz
Otevírací doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
14.00–16.00
sozavřeno
 
+420 731 431 912
+420 548 522 422