Porovnat (0)
Zpět na výpis Produktů /

Fischer Transalp Tour ws 22/23


Vyprodáno

Tak tohle vám bohužel uteklo...

Neváhejte a prozkoumejte podobné zboží.
Boty
Ověřit dostupnost


Dámské skialpinistické boty Transalp Tour od značky Fischer představují perfektní volbu pro všechny milovnice skialpinismu především díky velmi nízké hmotnosti a vysoké pevnosti. Obuv disponuje vynikajícími technickými vlastnostmi i moderním designem.

Bota Transalp Tour byla vyrobena z vysoce kvalitního a odolného materiálu. Má nastavitelnou konstrukci aretace skeletu, která poskytuje vysokou úroveň pohodlí při výstupu a kompaktní tvar s dokonalým přenosem sil ve sjezdu. Boty tak zachovávají maximální volnost pohybu při chůzi (stoupání), zároveň jsou dostatečně tuhé pro sjezd.

Technologie Slider Buckle usnadňuje změnu režimu stoupání do režimu sjezdu. Otevřít či zavřít přezku nyní lze jediným pohybem. Přezku je navíc možné uzamknout i v otevřené poloze. Double Lock ski/walk je odpružený, dvojitý mechanismus, který zajišťuje, aby během pohybu nedocházelo k náhodnému uvolnění režimu pro lyžování do režimu chůze, a Vy tak zůstanete v naprostém bezpečí.

Active Fit Zones Liner je inovativní vnitřní botička, která se stará nejen o maximální komfort, ale i o dokonalý přenos sil a flexi. Technologie Quick Fix Strap Closure umožňuje rychlé otevření na utahovacím pásku a usnadňuje manipulaci.

K botičce lze pomocí suchého zipu připevnit i individuálně nastavitelný spoiler Velcro Spoiler. Vyšší spoiler poskytuje větší podporu, nižší spoiler zajišťuje nižší polohu lýtka. Botička bez spoileru má menší náklon dopředu.

Nový mechanismus Adjustable Forward Lean dovoluje snadné nastavení předního náklonu na více neutrální a pohodlnější náklon 14° nebo 17°, který je vhodný pro agresivnější jízdu.

Perfektní uzavření manžety a nejlepší přenos sil při sjezdu poskytuje technologie Phatt Maxx Tour. Vnitřní botičky s tkaničkami Lace Liner jsou dokonale usazené ve skeletu boty, zejména v oblasti nártu a paty.

Spodní část boty, která je spojena s karbonovou stélkou, je pokryta odolnou gumovou podrážkou Full Rubber Sole, díky které je obuv připravena i na nejsložitější výstupy. Original Dynafit Inserts zajišťuje kompatibilitu se všemi Tech-vázáními.

šířka boty: 100 (sportovní bota)


Technické parametry

Určení Ženy
Barva ,
Velikost ,
Tvarování skeletu Ano
Tvarování vnitřní boty Ano
Šířka boty 100
Vyhřívání Ne

Tabulky velikostí Fischer Transalp Tour ws 22/23

Jak správně vybratOvěřit dostupnost
 


Adresa prodejny

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Jak se k nám dostanete
Zobrazit na mapě

info@actisport.cz
Otevírací doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
sozavřeno
 
+420 731 431 912
+420 548 522 422