Porovnat (0)
Zpět na výpis Produktů /

Fischer Urban Cross ash 20/21


Vyprodáno

Tak tohle vám bohužel uteklo...

Neváhejte a prozkoumejte podobné zboží.
Klasické Fischer
Ověřit dostupnost


Dámské boty na běžky Urban Cross od značky Fischer jsou perfektní volbou pro rekreační lyžařky, které mají rády výlety ve stopě. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s technologií Fischer Fresh, která zabraňuje nepříjemnému zápachu, a zajišťuje tak neutrální vůni a příjemné klima i po několika použití. Membrána Triple-F je prodyšná a zároveň zabraňuje promoknutí, takže udrží Vaši nohu v teple i suchu po celou dobu. O maximální tepelný komfort se stará také vnitřní polstrování Comfort Guard

Anatomicky tvarovaný opatek Internal Molded Heel Cap je velmi lehce a individuálně tepelně tvarovatelný. Pohodlnou chůzi Vám zaručí nově vyvinutá podrážka Turnamic EasyWalk, která je perfektně ohebná a umožňuje chůzi srovnatelnou s běžnými zimními botami. Boty mají širší formu a stoprocentní zajištění proti nepřízni počasí v podobě 100% voděodolnosti. Zaujmou Vás netradičním stylovým vzhledem i vysokým komfortem během nošení.

parametry:
váha: 453 g/42
tvrdost podrážky: soft


Technické parametry

Profil běžce Rekreační
Typ lyží Klasické
Barva Šedá
Typ použití Klasické
Typ vázání NNN / Prolink
Velikost ,
Určení Ženy

Tabulky velikostí Fischer Urban Cross ash 20/21

Jak správně vybrat

Stejně jako u lyží, je nutno u obuvi na běžky rozlišit, zda budu boty používat na klasiku (střídavý či soupažný způsob, za použití stoupacích vosků), nebo na bruslení (skating). Lze pořídit i tzv. combi botu.

Nejčastější použití u našich zákazníků je bota klasická. Tato bota je bez zpevňujících elementů v oblasti kotníků a je především uzpůsobena k snadnému ohybu v rovině předozadní. To slouží pro snadné použití při střídavém pohybu. Využívá ji velká většina turistických běžkařů, kteří bruslení v podstatě nepoužívají. Bota je samozřejmě i cenově dostupnější, než jiné kategorie.

V ČR jsou, jako u běžek, populární boty s označením Combi (někdy taky Universal atp.) Tyto boty jsou kompromisem mezi klasickou a bruslařskou botou. Mají ve svém provedení límec okolo kotníku, který botu zpevňuje pro odraz do strany na bruslení. Tento límec je tvrdší, čím je bota ve vyšší třídě. Tato bota se samozřejmě vyrábí do určité výkonnostní úrovně, od ní výše se přísně odlišuje klasika a bruslení.

Speciální bruslařská bota je definována vyšší tvrdostí podrážky zejména v rovině zkrutu. Toto je pro lepší ovladatelnost lyže při odrazu do boku. Také má odlišný zpevňujícím límec v oblasti kotníku - je zpravidla vyšší a pevnější.

Ve vyšší úrovni bot se pracuje jak v klasice, tak i v bruslařské obuvi s karbonovými komponenty, kvůli jejich nízké váze a vysoké pevnosti. Tento výrobní postup se samozřejmě odráží i cenové hladině zboží.

Postup při výběru vybavení na běžky je ten, že nejdříve vyberete obuv a následuje výběr vázání, který odpovídá příslušné botě.Ověřit dostupnost
 


Adresa prodejny

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Jak se k nám dostanete
Zobrazit na mapě

info@actisport.cz
Otevírací doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
14.00–16.00
sozavřeno
 
+420 731 431 912
+420 548 522 422