Porovnat (0)
Zpět na výpis Produktů /

Fischer Offtrack 3 BC černá 20/21


Vyprodáno

Tak tohle vám bohužel uteklo...

Neváhejte a prozkoumejte podobné zboží.
Skate Fischer
Ověřit dostupnost  • Fischer

    Fischer Asarna W černá/červená

    2 961
    3 290 Kč
    - 10 %Dámské boty na běžky Offtrack 3 BC od značky Fischer jsou určené především do volného terénu. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu s technologií Fischer Fresh, která zabraňuje nepříjemnému zápachu, a zajišťuje tak neutrální vůni a příjemné klima i po několika použití. Výborné tepelně izolační vlastnosti zajišťuje "chytrá hmota" Thermo Fit, která se nachází kolem kotníku a paty a již po krátkém užívání se zcela přizpůsobí tvaru nohy. Boty mají speciální backcountry podrážku.

Zabudovaná, lehce nastavitelná kamaše Integrated gaiter je optimální ochrana v hlubokém sněhu. Je vyrobená z vodotěsného, lehkého materiálu a zapíná se na utěsněný zip. Výbornou stabilitu a efektivní přenos sil zajišťuje podpora kotníku External Ankle Support (EAS). Lze ji individuálně nastavit díky Powerstrap. Anatomicky tvarovaný opatek Internal Molded Heel Cap je velmi lehce a individuálně tepelně tvarovatelný. Teplo uvnitř boty poskytuje vnitřní vložka Comford Guard. Další výhodu představuje límec zabraňující zapadnutí sněhu do bot.

Rozměr hrazdičky odpovídá vázání typu Backcountry.

parametry:

váha: 665 g/42

tvrdost podrážky: medium


Technické parametry

Profil běžce Rekreační
Typ lyží Mimo stopu
Barva Černá
Typ použití ,
Typ vázání NNN / Prolink
Velikost 49
Určení Ženy

Tabulky velikostí Fischer Offtrack 3 BC černá 20/21

Jak správně vybrat

Stejně jako u lyží, je nutno u obuvi na běžky rozlišit, zda budu boty používat na klasiku (střídavý či soupažný způsob, za použití stoupacích vosků), nebo na bruslení (skating). Lze pořídit i tzv. combi botu.

Nejčastější použití u našich zákazníků je bota klasická. Tato bota je bez zpevňujících elementů v oblasti kotníků a je především uzpůsobena k snadnému ohybu v rovině předozadní. To slouží pro snadné použití při střídavém pohybu. Využívá ji velká většina turistických běžkařů, kteří bruslení v podstatě nepoužívají. Bota je samozřejmě i cenově dostupnější, než jiné kategorie.

V ČR jsou, jako u běžek, populární boty s označením Combi (někdy taky Universal atp.) Tyto boty jsou kompromisem mezi klasickou a bruslařskou botou. Mají ve svém provedení límec okolo kotníku, který botu zpevňuje pro odraz do strany na bruslení. Tento límec je tvrdší, čím je bota ve vyšší třídě. Tato bota se samozřejmě vyrábí do určité výkonnostní úrovně, od ní výše se přísně odlišuje klasika a bruslení.

Speciální bruslařská bota je definována vyšší tvrdostí podrážky zejména v rovině zkrutu. Toto je pro lepší ovladatelnost lyže při odrazu do boku. Také má odlišný zpevňujícím límec v oblasti kotníku - je zpravidla vyšší a pevnější.

Ve vyšší úrovni bot se pracuje jak v klasice, tak i v bruslařské obuvi s karbonovými komponenty, kvůli jejich nízké váze a vysoké pevnosti. Tento výrobní postup se samozřejmě odráží i cenové hladině zboží.

Postup při výběru vybavení na běžky je ten, že nejdříve vyberete obuv a následuje výběr vázání, který odpovídá příslušné botě.Ověřit dostupnost
 


Adresa prodejny

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Jak se k nám dostanete
Zobrazit na mapě

info@actisport.cz
Otevírací doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
14.00–16.00
sozavřeno
 
+420 731 431 912
+420 548 522 422