Porovnat (0)
Zpět na výpis Produktů /

Fischer Speedmax Classic Jr černá 20/21


Vyprodáno

Tak tohle vám bohužel uteklo...

Neváhejte a prozkoumejte podobné zboží.
Dětské Fischer
Ověřit dostupnost


Boty na běžky Speedmax Classic od značky Fischer jsou nejlepší volbou pro nejmenší běžkaře, kteří preferují klasický styl jízdy. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu s funkční membránou Triple F, která v botě zajišťuje výbornou prodyšnost a suché a teplé klima tím, že odvádí vlhkost od nohou a zamezuje promoknutí. 

Výborné tepelně izolační vlastnosti zajišťuje "chytrá hmota" Thermo Fit, která se nachází kolem kotníku a paty a již po krátkém užívání se zcela přizpůsobí tvaru nohy. Maximální pohodlí zaručuje anatomicky tvarovaný opatek Internal Molded Heel Cap. Tyto boty jsou velmi stabilní a mají ohebnou podrážku Turnamic Race Classic a špičku, která poskytuje lepší pohyblivost. Další výhodou je rychlé a jednoduché šněrování Fischer Speed Lock

Boty se snadno nazouvají a při jízdě poskytují maximální komfort.

parametry:

váha: 318 g/38

tvrdost podrážky: soft


Technické parametry

Technologie Internal Molded Heel Cap, Easy Entry Loops, Lace Cover, Fischer Speed Lock System, Triple-F Membrane, Fischer Fresh
Profil běžce Rekreační
Barva Černá
Typ použití Klasické
Typ vázání NNN / Prolink
Velikost ,
Určení Děti / Junioři

Tabulky velikostí Fischer Speedmax Classic Jr černá 20/21

Jak správně vybrat

Stejně jako u lyží, je nutno u obuvi na běžky rozlišit, zda budu boty používat na klasiku (střídavý či soupažný způsob, za použití stoupacích vosků), nebo na bruslení (skating). Lze pořídit i tzv. combi botu.

Nejčastější použití u našich zákazníků je bota klasická. Tato bota je bez zpevňujících elementů v oblasti kotníků a je především uzpůsobena k snadnému ohybu v rovině předozadní. To slouží pro snadné použití při střídavém pohybu. Využívá ji velká většina turistických běžkařů, kteří bruslení v podstatě nepoužívají. Bota je samozřejmě i cenově dostupnější, než jiné kategorie.

V ČR jsou, jako u běžek, populární boty s označením Combi (někdy taky Universal atp.) Tyto boty jsou kompromisem mezi klasickou a bruslařskou botou. Mají ve svém provedení límec okolo kotníku, který botu zpevňuje pro odraz do strany na bruslení. Tento límec je tvrdší, čím je bota ve vyšší třídě. Tato bota se samozřejmě vyrábí do určité výkonnostní úrovně, od ní výše se přísně odlišuje klasika a bruslení.

Speciální bruslařská bota je definována vyšší tvrdostí podrážky zejména v rovině zkrutu. Toto je pro lepší ovladatelnost lyže při odrazu do boku. Také má odlišný zpevňujícím límec v oblasti kotníku - je zpravidla vyšší a pevnější.

Ve vyšší úrovni bot se pracuje jak v klasice, tak i v bruslařské obuvi s karbonovými komponenty, kvůli jejich nízké váze a vysoké pevnosti. Tento výrobní postup se samozřejmě odráží i cenové hladině zboží.

Postup při výběru vybavení na běžky je ten, že nejdříve vyberete obuv a následuje výběr vázání, který odpovídá příslušné botě.Ověřit dostupnost
 


Adresa prodejny

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Jak se k nám dostanete
Zobrazit na mapě

info@actisport.cz
Otevírací doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
14.00–16.00
sozavřeno
 
+420 731 431 912
+420 548 522 422